ДОДАТКОВА СЕСІЯ НМТ: РОЗМІЩЕНО ЗАПРОШЕННЯ

zbilsheno-2

Сьогодні в зареєстрованих учасників додаткових сесій з’явилася можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, у яких зазначено дату, час (за Києвом) і місце проведення НМТ. Тестування відбуватиметься у дві зміни: перша – з 10:00, друга – з 15:00 за київським часом у всіх країнах, окрім США.

Зверніть увагу: допуск до тимчасового екзаменаційного центру розпочнеться за 30 хв і припиниться за 10 хв до початку тестування, тож рекомендуємо заздалегідь прокласти маршрут доїзду.

Учасники, які проходитимуть НМТ за кордоном, мають зауважити, що в запрошеннях час зазначено за Києвом. Для зручності ми склали таблицю з даними щодо різниці в часі.

Країна Місто Різниця між київськимі місцевим часом
Грузія м. Тбілісі +1
Іспанія м. Валенсія −1
Італія м. Мілан −1
Німеччина м. Берлін,
м. Лейпциг,
м. Мюнхен
−1
Польща м. Бидгощ,
м. Варшава,
м. Вроцлав,
м. Краків,
м. Люблін
−1
Хорватія м. Загреб −1
Чехія м. Брно,
м. Прага
−1

Звертаємо увагу учасників, які проходитимуть НМТ у США, на те, що тестування розпочинатимуть о 18:00 за Києвом, тобто об 11:00 у м. Детройті та о 10:00 в м. Х’юстоні.

ВАЖЛИВО! Для допуску до ТЕЦ потрібно пред’явити сертифікат учасника НМТ та оригінал  документа, що посвідчує особу / його цифровий аналог в додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія». Якщо є змога, рекомендуємо мати роздруковане запрошення.