Пробне ЗНО

Все про ПробнеПорядокКалендарМатеріали Пробного ЗНО 2019-2020

Мета пробного ЗНО – ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), а також структурою і змістом тестових зошитів.

Нормативні документи, що регулюють проведення пробного ЗНО в 2021 році:

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 08.10.2020 № 163 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році».

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ:

05 СІЧНЯ – 19 СІЧНЯ 2021 РОКУ

Учасники реєструються самостійно.

Для проходження пробного ЗНО у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях необхідно зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.kyivtest.org.ua).

Вартість платної послуги із проведення пробного ЗНО складає 246 грн. 00 коп.

Заяву на повернення зайво сплачених коштів заванажити  ТУТ

Комплект документів на повернення коштів надсилати за адресою: Київський РЦОЯО, а/с №86, м. Київ, 02192

Ті, хто бажають пройти пробне ЗНО в інших регіонах України, мають зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

Шановні Замовники!

Відповідно до пункту 7.4. Договору публічної оферти про надання Київським регіональним центром оцінювання якості освіти послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 роціінформуємо вас про внесення змін до Договору, а саме:

У пункт 4.3.5. Договору внесено зміни та викладено його в новій редакції:

«У випадку зміни вказаних під час реєстрації даних (прізвища, ім’я, по батькові, номеру мобільного телефона, території тестування, предмета тестування, мови складання предмета, створення особливих (спеціальних) умов) до 05 лютого 2021 року повідомити про це ВИКОНАВЦЯ шляхом надсилання електронного листа на адресу ВИКОНАВЦЯ».

Нова редакція Договору публічної оферти знаходиться за посиланням ЗАВАНТАЖИТИ.

пробне 0606


ПОРЯДОК

реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання

 в 2021 році

  1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ПРОБНЕ ЗНО) є особи, які погодилися з умовами Договору публічної оферти про надання Київським регіональним центром оцінювання якості освіти послуги з проведення ПРОБНОГО ЗНО в 2021 році, замовили послугу з проведення ПРОБНОГО ЗНО (далі – ПОСЛУГА) та своєчасно оплатили її вартість.
  2. Реєстрація щодо участі в ПРОБНОМУ ЗНО здійснюється через мережу Інтернет на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – Центр) при умові проходження ПРОБНОГО ЗНО на території Київської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.
  3. Реєстрація розпочнеться 05 січня 2021 року з 09:00, завершиться 19 січня 2021 року о 18:00.
  4. Особі, яка виявила бажання взяти участь в ПРОБНОМУ ЗНО, для реєстрації необхідно:

– зайти в розділ «Пробне ЗНО-2021»;

– ознайомитися з Договором публічної оферти про надання Київським регіональним центром оцінювання якості освіти послуги з проведення ПРОБНОГО ЗНО в 2021 році;

– заповнити електронну реєстраційну форму;

– перевірити надходження на вказану при реєстрації електронну адресу персонального коду та пароля, згенерованих програмою реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО, для доступу до «Особистого кабінету учасника ПРОБНОГО ЗНО»;

– роздрукувати (зберегти) на електронних носіях заяву на участь у ПРОБНОМУ ЗНО з персональним кодом та паролем доступу до «Особистого кабінету учасника ПРОБНОГО ЗНО» і зразком квитанції для оплати ПОСЛУГИ ПРОБНОГО ЗНО;

– здійснити оплату на основі зразка квитанції для оплати ПРОБНОГО ЗНО не пізніше 23 січня 2021 року;

– через п’ять робочих днів після проведення оплати самостійно перевірити в «Особистому кабінеті учасника ПРОБНОГО ЗНО» факт надходження коштів.

5. З питань врегулювання можливих непорозумінь своєчасно звернутися до Центру у любий зручний спосіб.

6. Квитанція про оплату є підтвердженням факту реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО.

7. Для отримання інформації про час і місце проходження ПРОБНОГО ЗНО учасникові необхідно після 25 березня 2021 року зайти до «Особистого кабінету учасника ПРОБНОГО ЗНО» на сайті Центру за персональним кодом та паролем, зазначеними в заяві на участь у ПРОБНОМУ ЗНО, і роздрукувати запрошення.

8. У разі неявки уЯкорь пункт проведення ПРОБНОГО ЗНО, учасник може звернутися впродовж трьох робочих днів у пункт проведення ПРОБНОГО ЗНО за адресою, вказаною в запрошенні, та отримати комплект тестових матеріалів ПРОБНОГО ЗНО, за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу, та запрошення.

9. У разі скасування проведення ПРОБНОГО ЗНО у поточному році рішенням центрального органу виконавчої влади сплачені кошти повертаються частково. Розмір суми, що повертається, визначається на підставі обґрунтованих розрахунків та залежить від обсягу фактично виконаних робіт і понесених витрат під час підготовки до проведення ПРОБНОГО ЗНО.

10. Оплачена квитанція вважається підтвердженням ознайомлення та згоди учасника з умовами Договору публічної оферти про надання Київським регіональним центром оцінювання якості освіти послуги з проведення ПРОБНОГО ЗНО в 2021 році.

11. 10 квітня 2021 року кожен зареєстрований учасник може взяти участь у тестуванні лише з одного предмета за власним вибором: українська мова, українська мова і література, біологія, географія, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

12. У пункті проведення ПРОБНОГО ЗНО учасник повинен пред’явити:

– запрошення;

– паспортний або інший документ, що посвідчує особу.

Нове_Презентація ЗНО пробне 2021