Пробне ЗНО-2022

Все про ПробнеПорядокДоговір публічної офертиКалендарОсобистий кабінет учасника Пробного ЗНОМатеріали Пробного ЗНО 2019-2021

Мета пробного ЗНО – ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо).

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

 • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитися ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Нормативні документи, що регулюють проведення пробного ЗНО в 2022 році:

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 20.10.2021 № 141 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2022 році».

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ:

05 СІЧНЯ – 22 СІЧНЯ 2022 РОКУ

Учасники реєструються самостійно.

Порядок реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році ПЕРЕГЛЯНУТИ

Для проходження пробного ЗНО у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях необхідно зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.kyivtest.org.ua).

У 2022 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:

 • 19 березня з української мови, української мови і літератури;
 • 26 березня з історії України, з математики, з математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника складає 309 грн. 00 коп.

Результати тестування будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників:

 • 25 березня  з української мови, української мови і літератури;
 • 1 квітня – з інших предметів.

Затверджено

наказ КРЦОЯО

від 28.10.2021 № 01-7/110

ПОРЯДОК

реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання

у 2022 році

 

 1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ПРОБНЕ ЗНО) є особи, які погодилися з умовами Договору публічної оферти про надання Київським регіональним центром оцінювання якості освіти послуги з проведення ПРОБНОГО ЗНО у 2022 році, замовили послугу з проведення ПРОБНОГО ЗНО (далі – ПОСЛУГА) та своєчасно оплатили її вартість.
 2. Реєстрація щодо участі у ПРОБНОМУ ЗНО здійснюється через мережу Інтернет на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – Київський регіональний центр) при умові проходження ПРОБНОГО ЗНО на території Київської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.
 3. Реєстрація розпочнеться 05 січня 2022 року з 09:00, завершиться 22 січня 2022 року о 18:00.
 4. Кожен бажаючий зареєструватися на участь у ПРОБНОМУ ЗНО може пройти пробне незалежне оцінювання з одного або двох навчальних предметів за власним вибором:
 • 19 березня 2022 року з української мови, української мови і літератури;
 • 26 березня 2022 року з біології, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.
 1. Особі, яка виявила бажання взяти участь у ПРОБНОМУ ЗНО, для реєстрації необхідно:
 • зайти в розділ «Пробне ЗНО-2022»;
 • ознайомитися з Договором публічної оферти про надання Київським регіональним центром оцінювання якості освіти послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році;
 • заповнити електронну реєстраційну форму;
 • перевірити надходження на вказану при реєстрації електронну адресу персонального коду та пароля, згенерованих програмою реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО, для доступу до «Особистого кабінету учасника ПРОБНОГО ЗНО»;
 • роздрукувати та/або зберегти на електронних носіях заяву на участь у ПРОБНОМУ ЗНО і зразком (-ами) квитанції (-й) для оплати ПОСЛУГИ ПРОБНОГО ЗНО;
 • здійснити оплату на основі зразка квитанції (-й) не пізніше 25 січня 2022 року;
 • через п’ять робочих днів після проведення оплати самостійно перевірити в «Особистому кабінеті учасника ПРОБНОГО ЗНО» факт надходження коштів.
 1. З питань врегулювання можливих непорозумінь своєчасно звернутися до Київського регіонального центру у любий зручний спосіб.
 2. Квитанція (-ї) про оплату є підтвердженням факту реєстрації на участь у ПРОБНОМУ ЗНО.
 3. Для отримання інформації про час і місце проходження ПРОБНОГО ЗНО учасникові необхідно після 10 березня2022 року зайти до «Особистого кабінету учасника ПРОБНОГО ЗНО» на сайті Київського регіонального центру за персональним кодом та паролем, які були надіслані на зазначену Вами під час реєстрації електрону пошту, і роздрукувати запрошення.
 4. У разі неявки (невчасної явки, явки без необхідних документів) у пункт проведення ПРОБНОГО ЗНО, учасник може звернутися впродовж трьох робочих днів у пункт проведення ПРОБНОГО ЗНО за адресою, вказаною в запрошенні, та отримати комплект тестових матеріалів ПРОБНОГО ЗНО, за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу, та запрошення.
 5. У разі скасування проведення ПРОБНОГО ЗНО у поточному році рішенням центрального органу виконавчої влади сплачені кошти повертаються частково. Розмір суми, що повертається, визначається на підставі обґрунтованих розрахунків та залежить від обсягу фактично виконаних робіт і понесених витрат під час підготовки до проведення ПРОБНОГО ЗНО.
 6. Оплачена (-і) квитанція (-ї) вважається (-ються) підтвердженням ознайомлення та згоди учасника з умовами Договору публічної оферти про надання Київським регіональним центром оцінювання якості освіти послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році.
 7. Зареєстрований учасник може взяти участь у тестуванні:
 • 19 березня 2022 року з української мови, української мови і літератури;
 • 26 березня 2022 року з біології, географії, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, французької мови.
 1. У пункті проведення ПРОБНОГО ЗНО учасник повинен пред’явити:
 • паспортний або інший документ, що посвідчує особу;
 • запрошення.