СЕРТИФІКАЦІЯ-2022: ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ТЕСТУВАННЯ

ogoloshennya-sertyfikatsiya-2

Український центр оцінювання якості освіти підготував офіційний звіт про проведення незалежного тестування сертифікації педагогічних працівників у 2022 році, з ним можна ознайомитися в підрозділі «Звіти/дані» розділу «Сертифікація педагогічних працівників».

У звіті подано інформацію про реєстраційну базу учасників, представлено загальну характеристику та структуру тесту незалежного тестування, змістовий аналіз результатів виконання окремих завдань тесту, подано інформацію щодо психометричних характеристик тесту.

Цьогоріч участь у сертифікації педагогічних працівників могли взяти не більше 2500 учасників. Для участі в сертифікації у 2022 році зареєструвалися 1 983 педагоги із 1 462 закладів освіти, 1 335 учасників успішно склали незалежне тестування і були допущені до участі в наступному етапі сертифікації.

Нагадаємо, що у 2023 році Міністерство освіти і науки України планує поширити сертифікацію на інші категорії педагогічних працівників, розпочавши пілотування процедур для вчителів базової середньої освіти – мовно-літературної і математичної освітніх галузей.