Додаткова сесія

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання

буде проходити з 29 червня по 14 липня 2021 року

29 червня – хімія
01 липня – англійська мова
02 липня – німецька мова
05 липня – іспанська мова
06 липня – французька мова
07 липня – математика
07 липня – математика (завдання рівня стандарту)
08 липня – фізика
09 липня – українська мова
09 липня – українська мова і література
12 липня – історія України
13 липня – біологія
14 липня – географія

Додаткова сесія проводиться відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти:

VI. Організація та проведення додаткових сесій

 1. Після проведення основної сесії зовнішнього оцінювання для певних категорій осіб можуть бути організовані додаткові сесії.
 2. Допуск осіб до участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання здійснюється за рішенням регламентних комісій (крім осіб, які реєструються в додатковий період реєстрації).
 3. Подання заяв та відповідних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання здійснюється в основний період реєстрації (перереєстрації), додатковий період реєстрації, а також протягом п’яти робочих днів з дня проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.

Особливості подання документів для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії визначаються Умовами участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання, що розробляються та затверджуються Українським центром (наказ).

 1. Під час основного періоду реєстрації (перереєстрації) подати документи для участі в додатковій сесії мають право особи, які не можуть пройти зовнішнє оцінювання під час основної сесії у зв’язку з тим, що:
 • у рік проведення зовнішнього оцінювання навчаються за кордоном;
 • за релігійними переконаннями не можуть взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів, що проводиться в певні дні;
 • обрали для проходження зовнішнього оцінювання два навчальних предмети, тестування з яких проводиться під час основної сесії в один день;
 • вказали на необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання, що можуть бути забезпечені лише під час додаткової сесії;
 • у період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах, турнірах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, складатимуть державні іспити, перебуватимуть за кордоном, що підтверджується відповідними документами;
 • належать до категорії осіб із неконтрольованої території.
 1. У межах часу, відведеного для додаткового періоду реєстрації, подати документи для участі в додатковій сесії можуть особи, які:
 • за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;
 • брали участь в антитерористичній операції та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, або належать до категорії осіб з неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період;
 • мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (для участі в додатковій сесії з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати зовнішнього оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію);
 • проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану, та внаслідок цього не змогли зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в основний період реєстрації, якщо останній день строку, відведеного для нього, припадає на період карантину, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану.
 1. Протягом п’яти робочих днів з дня проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета (з урахуванням дня проведення та часу, необхідного на її доставку до регіонального центру) подати ЗАЯВУ щодо участі в додатковій сесії можуть учасники зовнішнього оцінювання, які:
 • не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від дій та волі особи, яка проходить зовнішнє оцінювання, та на які вона не може вплинути;
 • у день проведення зовнішнього оцінювання з відповідного навчального предмета брали участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах, турнірах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, тренувальних зборах із підготовки до них, або прямували до/з місць їх (заходів та/або тренувальних зборів) проведення, що підтверджено відповідними документами;
 • брали участь в основній сесії зовнішнього оцінювання, але стосовно них допущено порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання;
 • брали участь в основній сесії зовнішнього оцінювання, але не змогли розпочати або завершити виконання сертифікаційної роботи з певного навчального предмета через одну із причин:

– різке погіршення стану здоров’я учасника зовнішнього оцінювання;

– виникнення в пункті зовнішнього оцінювання обставин, що могли становити загрозу для життя та здоров’я учасників зовнішнього оцінювання;

– дочасне припинення уповноваженою особою Українського центру (за погодженням із регіональним центром) процедури зовнішнього оцінювання в певній(их) аудиторії(ях) або в пункті проведення зовнішнього оцінювання через неможливість створення належних умов для виконання сертифікаційної роботи.

 1. Інформація про рішення регламентної комісії щодо допуску/недопуску особи до участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання:
 • надсилається в індивідуальному конверті за підсумками обробки реєстраційних документів – для осіб, які подавали відповідну заяву в основний період реєстрації (перереєстрації);
 • розміщується на інформаційній сторінці учасника зовнішнього оцінювання, створеній на вебсайті Українського центру, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, зазначеним у ньому, – для осіб, які подавали відповідну заяву протягом п’яти робочих днів з дня проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.
 1. Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщуються у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного(их) навчального(их) предмета(ів).

Пункти зовнішнього оцінювання для проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання створюються за місцем розташування регіональних центрів (за можливості).

Подання заяв щодо участі в додатковій сесії з певного навчального предмета учасниками зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли пройти тестування під час основної сесії через причини, які не залежали від їх дій і волі, та на які вони не змогли вплинути:

Хімія 21.05.2021 – 27.05.2021
Іспанська мова 24.05.2021 – 28.05.2021
Німецька мова 24.05.2021 – 28.05.2021
Французька мова 24.05.2021 – 28.05.2021
Англійська мова 25.05.2021 – 31.05.2021
Математика 28.05.2021 – 03.06.2021
Математика (завдання рівня стандарту) 28.05.2021 – 03.06.2021
Українська мова 01.06.2021 – 07.06.2021
Українська мова і література 01.06.2021 – 07.06.2021
Історія України 04.06.2021 – 10.06.2021
Фізика 07.06.2021 – 11.06.2021
Біологія 10.06.2021 – 16.06.2021
Географія 15.06.2021 – 22.06.2021

З урахуванням епідемічної ситуації прийом громадян тимчасово здійснюватися не буде.

УВАГА!

Подати документи щодо реєстрації на участь в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання до Київського регіонального центру оцінювання якості освіти можна відповідно до графіку тільки у паперовому вигляді.

Комплект реєстраційних документів надсилається рекомендованим листом у встановлені строки на адресу

Київського регіонального центру: а/с 86, м.Київ, 02192

Електронна версія документів НЕ РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ!!!

 Телефон для довідок (044) 355 15 86