Тривають основні сесії національного мультипредметного тесту (НМТ), тож аби в день тестування у вас не виникло зайвого хвилювання, радимо заздалегідь переконатися, що все готово.
Зокрема, перевірте, чи маєте доступ до персонального кабінету та чи всі документи, потрібні для допуску до тимчасового екзаменаційного центру (ТЕЦ), у вас є. Такі прості кроки допоможуть почуватися впевненіше й спокійніше у важливий день.
Насамперед радимо заздалегідь завантажити сертифікат учасника НМТ та запрошення, які розміщені в персональному кабінеті, й за можливості роздрукувати їх. Звертаємо увагу: для допуску до ТЕЦ учасник обов’язково повинен мати із собою сертифікат та документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина для виїзду за кордон тощо).
Наголошуємо, що вхід до персонального кабінету можливий у два способи: через застосунок «Дія» або шляхом уведення особистих даних (РНОКПП та номера документа, що посвідчує особу). Якщо для входу ви вводитимете інформацію вручну — уважно перевіряйте її правильність.
Нагадуємо деякі особливості входу до персонального кабінету залежно від документа, за яким ви реєструвалися:
- у ID-картці немає серії, тому відповідне поле із серією залишайте порожнім;
- серію та номер закордонного паспорта уводьте в одному полі;
- правильно вибирайте тип документа, за яким здійснювали реєстрацію;
- якщо під час реєстрації ви встановили пароль — уводьте його уважно.
Якщо забули пароль — відновити доступ до персонального кабінету можна через опцію «Що робити, якщо Ви створили, але забули власний пароль?», розміщену безпосередньо під полем для введення. Після натискання на її посилання ви перейдете на сторінку з переліком контактів регіональних центрів оцінювання якості освіти. Зателефонуйте або надішліть листа до того з них, який опрацьовував ваші документи — і вам допоможуть відновити пароль.
Рекомендуємо своєчасно підготуватися: перевірити доступ до персонального кабінету, завантажити й по змозі роздрукувати потрібні документи, а також побудувати маршрут доїзду до ТЕЦ.