БЄФВВ-2024: ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ ВСТУПНИКІВ КОЛЕДЖІВ

BYEFVV (2)

Завершено реєстрацію вступників, які планують проходити єдине фахове вступне випробування для вступу на бакалаврат (далі — БЄФВВ).

У період з 19 до 30 квітня до приймальних комісій закладів вищої освіти мали змогу звернутися вступники на бакалаврські програми, які мають (отримають) диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра (НРК5) і планують продовжити навчання за спеціальностями галузей знань 07 «Управління та адміністрування», 20 «Аграрні науки та продовольство», 28 «Публічне управління та адміністрування», 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 051 «Економіка».

Бажання складати БЄФВВ з економіки та управління виявила 31 особа, а пройти тестування з аграрних наук охочих не було зовсім. Незважаючи на такі скромні показники, для зареєстрованих учасників буде створено всі умови для реалізації права на вступ.  

Для кожного зареєстрованого учасника БЄФВВ на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому. Тут з 12 червня з’явиться можливість завантажити запрошення-перепустку, у якій буде зазначено дату, час і місце проведення тестування. Основна сесія БЄФВВ розпочнеться 24 червня і триватиме до 27 червня. Свої результати за шкалою 100-200 балів потенційні бакалаври отримають до 8 липня.

Наголосимо, що БЄФВВ не замінює НМТ, тобто 31 вступник, який зареєструвався на БЄФВВ, має обов’язково скласти як тести в межах НМТ, так і предметний тест БЄФВВ. Таким чином, ці учасники мають з’явитися на тестування з економіки та управління й успішно скласти його, адже у формулі розрахунку конкурсного бала, окрім бала ЗНО / НМТ, їм буде враховано бал БЄФВВ.

Більше інформації про вступні на бакалаврат ー за посиланням.