ПРАВИЛА ПРОХОДЖЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ТЕСТУВАННЯ

ogoloshennya-sertyfikatsiya-5

Завтра, 9 березня, учителі початкових класів, математики та української мови і літератури проходитимуть незалежне тестування.

Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Тестування розпочнеться об 11:00.

Для входу до пункту тестування потрібно пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та лист-виклик. Учасники сертифікації, документи яких містять розбіжності в персональних даних, мають також надати відповідний документ, що підтвердить ці зміни. Копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, не дає права на допуск до пункту тестування.

Інформацію про місце проведення незалежного тестування зазначено в листах-викликах, розміщених у кабінетах учасників сертифікації. Не повідомляйте цієї інформації стороннім особам. 

У разі запізнення учасників до пункту тестування не допускатимуть.

Також учасникам сертифікації варто взяти із собою дві-три ручки із чорнилом насиченого чорного кольору та за бажанням маленьку прозору пляшку (без етикетки) з питною водою.

У пунктах тестування буде розміщено алфавітні списки учасників сертифікації. З них учасники зможуть дізнатися номер аудиторії, у якій проходитимуть тестування.  Номер робочого місця 一 з аудиторного списку учасників сертифікації, що висітиме на (біля) вхідних дверях(-ей) до аудиторії.

На виконання тестових завдань відведено 180 хвилин. Кожному учаснику / кожній учасниці буде видано зошит із завданнями тесту і бланк відповідей.

Протягом часу, відведеного на виконання тестових завдань, заборонено  мати при собі або на своєму робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, оброблення, збереження інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою незалежного тестування.

Учасники сертифікації зможуть під час проходження тестування виходити з аудиторії, попередивши про це старшого інструктора. Згорнутий зошит і бланк відповідей (заповненою стороною донизу) потрібно буде залишити на своєму робочому місці. Час, який учасник / учасниця проведе за межами аудиторії, не буде додано до часу, відведеного на виконання тестових завдань.

У разі оголошення повітряної тривоги роботу над тестом буде зупинено. Учасники сертифікації та персонал пункту тестування мають пройти до укриття цивільного захисту й перебувати в ньому до повідомлення про завершення  повітряної тривоги. Після завершення повітряної тривоги учасники зможуть повернутися до аудиторій пункту тестування й продовжити виконувати завдання незалежного тестування. Час тривалості повітряної тривоги буде додано до часу, відведеного на проходження тесту. 

Після завершення роботи над тестом учасники сертифікації мають здати старшому інструктору бланк відповідей та засвідчити цей факт підписом в аудиторному протоколі.

Нагадуємо учасникам сертифікації, що в аудиторії пункту тестування інструктори мають видати їм Картки учасника сертифікації, у яких відповідальний за пункту тестування зробить відмітку про проходження незалежного тестування.

Докладніше про правила проходження незалежного тестування 一 за посиланням.

До 12 березня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде розміщено правильні відповіді до завдань тестів незалежного тестування.