СЕРТИФІКАЦІЯ-2024: НАДРУКОВАНО 2335 РЕЄСТРАЦІЙНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ

nadrukovano-1

Добігає кінця реєстрація для участі в сертифікації педагогічних працівників 2024 року. До 31 січня ще мають змогу зареєструватися 349 учителів української мови і літератури та 409 учителів математики.

Реєстрацію вчителів початкових класів і вчителів історії та громадянських дисциплін припинено достроково, оскільки було сформовано граничну кількість бланків реєстраційних карток-заяв згідно з квотою.

Наразі регіональні центри опрацювали всі отримані реєстраційні документи та підготували 1135 реєстраційних повідомлень для вчителів початкових класів,   451 — для вчителів української мови і літератури, 366 — для вчителів математики,а також 383 — для вчителів історії та громадянських дисциплін. Однак ще не всі педагогічні працівники, які створили на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти реєстраційні картки-заяви, надіслали комплекти реєстраційних документів до відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти. Тож, зважаючи на те, що час, відведений на подання документів, невпинно спливає, укотре наголошуємо, що реєстрація для участі в сертифікації не завершується створенням картки-заяви. Потенційним учасникам потрібно сформувати комплект реєстраційних документів і надіслати його на адресу, зазначену в Контрольно-інформаційному листі. Дату подання реєстраційних документів визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті. Усі документи слід надіслати не пізніше 30 січня.

Тож якщо ви створили реєстраційну картку-заяву, але ще не надіслали комплекту реєстраційних документів — не зволікайте, зробіть це сьогодні або завтра, інакше втратите шанс на участь у сертифікації. А потім за допомогою спеціального сервісу перевірте, на якому етапі опрацювання ваші реєстраційні документи, та в разі успішної реєстрації отримайте доступ до Кабінету учасника сертифікації.