НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕСТУВАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ-2023: ОПРИЛЮДНЕНО ЗВІТ

ZVIT_sertyfikatsiya_2023

Український центр оцінювання якості освіти підготував офіційний звіт про проведення незалежного тестування фахових знань і вмінь педагогічних працівників у 2023 році. З ним можна ознайомитися в підрозділі «Звіти/дані» розділу «Сертифікація педагогічних працівників».

У звіті подано інформацію про реєстраційну базу учасників, успішність проходження незалежного тестування в розрізі різних характеристик учасників, основні відомості про зміст і структуру тестів незалежного тестування та психометричні характеристики тестових завдань. Крім того, фахівці Українського центру підготували змістовий аналіз окремих завдань тестів, використаних у 2023 році.

Нагадаємо, що у 2023 році сертифікацію вчителів початкової школи проводили вп’яте, а вчителів мовно-літературної й математичної освітніх галузей — уперше як пілотування. Цьогоріч участь у сертифікації педагогічних працівників могли взяти не більш ніж 1500 учителів початкової школи та не більш ніж по 500 учителів математики і вчителів української мови і літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти.

Для участі в сертифікації у 2023 році зареєструвалися 1386 учителів початкової школи, 447 учителів математики та 456 учителів української мови і літератури. З них успішно пройшли незалежне тестування й були допущені до участі в наступному етапі сертифікації 921 учитель початкової школи, 180 учителів математики та 398 учителів української мови і літератури.