ЄВІ / ЄФВВ-2023: СТАРТ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ

ogoloshennya-magistry-3 (2)

Основна сесія магістерських вступних випробувань проходитиме 23 червня – 21 липня в Україні та у 12 містах дев’яти  європейських країн.

З міркувань безпеки ми не публікуємо інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. Наполегливо рекомендуємо учасникам не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека і їхня, і організаторів ЄВІ / ЄФВВ.

Тестування відбуватиметься у дві зміни: перша – з 10:00, друга – з 15:00 за київським часом у всіх країнах. За посиланням можна ознайомитися з інформацією про початок тестування за місцевим часом у певній країні. Допуск до пунктів проведення тестувань розпочнуть за 30 хв. і припинять за 10 хв. до початку випробувань.

Для допуску до пунктів проведення тестувань потрібно пред’явити екзаменаційний листок та оригінал документа, що посвідчує особу / його цифровий аналог у додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія». Якщо є змога, рекомендуємо мати роздруковане запрошення-перепустку.

Також важливо взяти із собою ручку й за бажанням пляшечку питної води. Паперові чернетки будуть надані кожному учаснику / кожній учасниці в аудиторії тестування.

Увага! Якщо учасник / учасниця запізниться або при вході до пункту проведення тестувань не пред’явить документа, що посвідчує особу,   його / її не допустять до участі в ЄВІ / ЄФВВ

Рекомендуємо учасникам під час проходження ЄВІ / ЄФВВ уважно послухати вступну промову інструктора; якщо потрібна допомога / роз’яснення щодо функцій тестувальника ‒ звертатися до інструктора; у разі надзвичайної ситуації / оголошення повітряної тривоги ‒ дотримуватися вказівок персоналу пункту проведення тестування.

Протягом часу, відведеного на виконання завдань ЄВІ / ЄФВВ, учасникам заборонено мати при собі або на своєму робочому місці речі, що не передбачені процедурою проведення тестування. Їх учасники мають залишити в спеціально відведеному місці в аудиторії.  

Якщо з поважних причин учасник / учасниця не зможе взяти участі в основній сесії НМТ, він / вона може протягом трьох календарних днів із дня проведення вступного випробування включно подати заяву щодо участі в додатковій сесії до того регіонального центру оцінювання якості освіти, на території якого розміщено заклад освіти, який зареєстрував вступника на основну сесію.

Звертаємо увагу, що додаткова сесія вступних випробувань до магістратури буде організована лише на території України, пункти тестування не створюватимуть за кордоном.