ВСТУПНІ ДО МАГІСТРАТУРИ ー 2023: ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ

reyestratsiya-YEVI

Завершено реєстрацію вступників, які планують складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) та проходити єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) під час основної сесії.

До приймальних комісій закладів вищої освіти звернулися й отримали екзаменаційні листки понад 93 тисячі потенційних магістрів. Бажання складати ЄВІ в Україні виявили 91 093 особи, а за кордоном ー 2282. Нагадаємо, що пункти тестування для проведення ЄВІ під час основної сесії за межами України  буде створено в 11 містах у 9 країнах.

Водночас ті, хто планує вступати на спеціальності галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини», окрім ЄВІ, повинні пройти ще й ЄФВВ. Такі вступники мали змогу вибрати тестування з двох предметних тестів ЄФВВ.

Предметне  спрямування  Кількість зареєстрованих
Управління та адміністрування 13 651
Право та міжнародне право 11 390
Облік та фінанси 5849
Психологія та соціологія 5783
Економіка та міжнародна економіка 5704
Політологія та міжнародні відносини 2212

Для кожного зареєстрованого учасника вступних випробувань на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційні магістри вказували населений пункт, у якому бажали пройти ЄФВВ та/або ЄВІ.  Тож з 18 червня  зареєстровані учасники матимуть змогу завантажити з «Кабінету вступника»  запрошення-перепустку, у якій зазначено місцерозташування пункту тестування, дату й час початку тестування.

Ті, хто не змогли зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ під час основного періоду реєстрації, матимуть змогу це зробити в додатковий період – 12–14 липня.

Більше інформації про вступні до магістратури ー за посиланням.