ПОВТОРНО РЕЄСТРУЄТЕСЯ ПІСЛЯ ВІДМОВИ В ОСНОВНИЙ ПЕРІОД? НЕ СТВОРЮЙТЕ НОВОГО КАБІНЕТУ!

ogoloshennya-NMT-3 (2)

Звертаємо увагу тих, хто реєструвався для участі в НМТ ще у квітні, проте отримав відмову, а тепер бажає скористатися додатковим періодом реєстрації.

Під час основного періоду реєстрації ви вже створили персональний кабінет, тож у період із 5 до 12 червня його не потрібно створювати знову. Для реєстрації вам достатньо зайти до персонального кабінету й доопрацювати в ньому надані вами раніше реєстраційну інформацію та/або копії документів.

Створивши ще один кабінет, ви, найімовірніше, не зможете до нього зайти наступного разу, адже програма реєстрації блокує дублі персональних кабінетів, щоб забезпечити рівні права всіх учасників НМТ.

Важливо й те, що в разі, коли ви будете працювати в раніше створеному персональному кабінеті, вам для реєстрації для участі в НМТ не потрібно буде надавати додаткових документів, таких як заява про надання можливості взяти участь у додатковій сесії тестування чи підтвердні документи, які засвідчують поважну причину, що завадила зареєструватися впродовж квітня. Адже у вашому персональному кабінеті є відмова в реєстрації, і він «пам’ятає», що ви належите саме до категорії осіб, яким відмовлено в ній під час основного періоду. Тому достатньо завантажити копії тих документів, які стали підставою для відмови.

Тим, хто помилково створив новий персональний кабінет та пройшов у ньому всі кроки реєстрації або не зміг продовжити реєстрації через відсутність підтвердних документів, адже є особою, якій відмовлено, радимо звернутися до регіонального центру оцінювання якості освіти, який здійснював обробку реєстраційних документів, для отримання інструкції щодо подальших дій.