НМТ-2023: ПІДБИТО ПІДСУМКИ ОСНОВНОГО ПЕРІОДУ РЕЄСТРАЦІЇ

pidsumky-reyestratsiyi

В Українському та регіональних центрах оцінювання якості освіти завершено обробку реєстраційних документів осіб, які планують проходити національний мультипредметний тест.

Загалом отримали повідомлення про успішну реєстрацію і можливість сформувати сертифікат НМТ 284  729 осіб. Для участі в основній сесії НМТ зареєструвалося 281 198 осіб, з них 257 948 осіб виявили бажання проходити тестування в Україні, а 23 250 ー за кордоном. Для участі в додатковій сесії уже зареєструвався  3531 учасник.

Під час реєстрації потенційні вступники мали змогу вибирати з переліку населених пунктів, де будуть проводити НМТ, не тільки міста в Україні, а й за її межами.

18.05.2023_NMT_Osoblyvosti-pidgotovky-ta-provedennya-1024x576

Вибираючи предмет додаткового блоку, майбутні учасники НМТ надали перевагу історії України (149 627  осіб)  й іноземним мовам (87 359  осіб). 38 615 осіб виявили бажання складати третім предметом біологію, 5732 ー фізику, 3396ー хімію.

Основна сесія НМТ цього року розпочнеться 5 червня і триватиме до 23 червня. З міркувань безпеки ми не публікуємо інформації про те, де відбудуться тестування на території України, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. З цієї ж причини цьогоріч не оприлюднено графіка тестувань.

Не пізніше 26 травня для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, у яких буде зазначено дату, час (за Києвом)  і місце проведення НМТ. Наполегливо рекомендуємо не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека всіх його учасників.

Упродовж 5–12 червня триватиме додатковий період реєстрації. У межах цього періоду зможуть зареєструватися ті, хто:

  • реєструвався в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі в НМТ;
  • не зміг з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації;
  • за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах.

Докладна інформація про реєстрацію в додатковий період — у рубриці «Процедура реєстрації».