ПРОЄКТ НА ПІДТРИМКУ ДІТЕЙ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ: ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Ogoloshennya-NMT (2)

Міністерство у справах ветеранів України запросило Український і регіональні центри оцінювання якості освіти до участі в проєкті на підтримку українських підлітків, чиї батьки загинули в боях, захищаючи нашу країну. 

Проєктом передбачено проведення прозорого конкурсного відбору кандидатів  – дев’ятикласників (учнів 2008 року народження) для навчання в Міжнародній школі Брукс Вестшор, м. Вікторія, Канада.

За результатами конкурсу канадські представники визначатимуть 10 фіналістів, яких буде зараховано до 9 класу і забезпечено всім необхідним для навчання та проживання в Канаді протягом 4 років  – до закінчення 12 класу.

Критерії конкурсного відбору:

  • академічна успішність;
  • належний (базовий) рівень володіння англійською мовою;
  • умотивованість та емоційна зрілість, які потрібні для тривалого навчання за кордоном.

Відбір відбуватиметься в три етапи.

Перший – складання есе українською мовою (обсяг – близько 500 слів). Кандидати мають написати про свої особисті інтереси та очікування від освіти в Канаді, можуть зазначити улюблені види спорту й мистецької діяльності, ініціативи, якими вони могли б продовжити займатися під час перебування в Канаді. До есе необхідно також додати інформацію про оцінки (успішність навчання у школі), а також заповнити коротку реєстраційну форму.

Надіслати роботу необхідно до 25 січня (включно) на електронну адресу: vidbir.canada@gmail.com.

За успішного проходження першого етапу координатори проєкту зв’яжуться з кандидатами та повідомлять про дату й час проведення онлайнових тестувань з математики й англійської мови. Після успішного проходження останнього етапу конкурсу фіналісти зможуть познайомитись онлайн зі своїми майбутніми канадськими вчителями, обговорити всі нагальні питання щодо поїздки та навчання.

Десяти найкращим учасникам організатори проєкту запропонують прибути до Канади наприкінці зими 2023 року (без супроводу батьків чи опікунів).

Електронна адреса для довідок: vidbir.canada@gmail.com.