Учора, 28 вересня 2022 року, провідні експерти в галузі освіти говорили про рівень сформованості у випускників початкової школи читацької та математичної компетентностей, що і якою мірою впливає на успішність четвертокласників, як вплинуло дистанційне навчання на успішність, на що варто звернути особливу увагу під час викладання математики й читання в початковій школі.
Підґрунтям для виважених висновків і слушних рекомендацій фахівців стали результати другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти» 2021 року.
Програма заходу – за посиланням.
Запис конференції – за посиланням.
За підсумками загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти» 2021 року експерти Українського центру оцінювання якості освіти підготували методичні рекомендації щодо формування читацької та математичної компетентностей учнів на рівні початкової освіти. (більше…)
Уже завтра, 28 вересня о 15.00, на офіційному ютуб-каналі Українського центру спікери онлайнової конференції коментуватимуть результати другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти» 2021 року. (більше…)
Сьогодні в кабінетах учасників вступних випробувань до магістратури розміщено запрошення. У них зазначено дату, час та адресу проведення магістерського комплексного тесту (МКТ) / магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК). (більше…)
Минулого тижня завершилися сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) – випробування, що цьогоріч замінило ЗНО.
Ідея такого тестування народилася у квітні, а вже в червні вона була реалізована. Це було непросто, адже тестування мало врахувати десятки обставин і виконати свою головну функцію – забезпечити прозорий, неупереджений відбір вступників до вітчизняних закладів вищої освіти. Для того щоб кожен вступник мав змогу пройти НМТ, було організовано три сесії – основну, додаткову та спеціальну. Всього отримали результати тестувань понад 214 000 учасників (187 345 вступників узяли участь в основній сесії, 21 814 – у додатковій, майже 5000 – у спеціальній). (більше…)