ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ПІДТВЕРДЖЕННЯ УЧАСТІ В СПЕЦІАЛЬНІЙ СЕСІЇ НМТ

Ogoloshennya-NMT-3

Сьогодні, 30 серпня, завершується перший етап підтвердження участі в спеціальній сесії НМТ, яку буде проведено в тимчасових екзаменаційних центрах, створених в Україні.

Наголошуємо: учасники, які зареєструвалися в спеціальний період і не пройдуть першого етапу протягом 25–30 серпня, не зможуть узяти участі в спеціальній сесії НМТ.

Логіни і паролі для доступу до інформаційної сторінки зареєстровані можуть дізнатися, скориставшись додатково створеним спеціальним сервісом «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022»  ―  достатньо коректно заповнити поля форми.

Не проходять цього етапу, а натомість автоматично переходять до наступного учасники, які:

  • підтвердили участь в основній та/або додатковій сесії НМТ і вибрали населений пункт для проходження НМТ під час основної та/або додаткової сесій, але з поважних причин не змогли взяти участі в жодній сесії НМТ;
  • взяли участь у додатковій сесії НМТ, але з поважних причин не змогли завершити виконання тесту під час основної та/або додаткової сесії НМТ (через різке погіршення стану здоров’я або дострокове припинення виконання тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі внаслідок виникнення нестандартних ситуацій (обставин, що можуть становити загрозу для життя та здоров’я учасників, або через неможливість створення належних умов для виконання завдань НМТ тощо).

На другому етапі, з 5 вересня до 7 вересня 2022 року, вступники остаточно матимуть змогу визначатися з вибором міста і за потреби змінити населений пункт на той із запропонованих, де зручніше буде пройти тестування в межах спеціальної сесії.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 10 вересня 2022 року для абітурієнта з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проходження ним НМТ в межах додаткової сесії оцінювання.