ОНЛАЙНОВА ПЛАТФОРМА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ОСВІТНІХ ОЦІНЮВАНЬ: ДЯКУЄМО НАДІЙНИМ ПАРТНЕРАМ

Ogoloshennya-NMT-14

Уже 18 липня розпочнеться основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ). Війна завадила нам провести традиційне ЗНО. Друк і доставлення матеріалів оцінювання, перевірка паперових бланків – усе це було б неможливо реалізувати в ситуації, що склалася. 

Однак завдяки неймовірній підтримці партнерів, які сприяли створенню онлайнової платформи для проведення оцінювань, ми не відмовляємо молоді  України в прозорому і справедливому вступі до закладів вищої освіти.

Хочемо уклінно подякувати тим, завдяки кому національний мультипредметий тест, магістерський тест навчальних компетентностей і магістерський комплексний тест у комп’ютерному форматі відбудуться.

Це – Юнісеф Україна, ЮНЕСКО, Постійне представництво України при ЮНЕСКО, Уряд Швейцарії, Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» і Громадська організація  «Портал у безперервне навчання “СуХаРі”». Саме підтримка партнерів дала змогу за короткий час розробити платформу для проведення онлайнових освітніх оцінювань.

Ми також дякуємо представникам компанії Майкрософт за ліцензії Windows 365 А3, що були безоплатно передані до тимчасових екзаменаційних центрів. Оновлення програмного забезпечення уможливить коректну роботу онлайнової платформи як для учасників, так і для співробітників установ, де проводитиметься оцінювання. Принагідно згадаємо колег з Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики», за їхнього сприяння  налагоджено роботу із розгортання ліцензій.

Упродовж багатьох років Міністерство освіти і науки України разом з Українським центром оцінювання якості освіти вивчали можливості проведення комп’ютерних оцінювань. Ми сподіваємося, що зможемо забезпечити реалізацію вступних випробувань 2022 року, а надалі – досягти  й інших амбітних цілей щодо проведення онлайнових тестувань.