Запитання

Чи буде подовжено термін реєстрації для участі у НМТ?
10.06 – 20.06.2022 буде можливість сформувати  реєстраційні картки на сайті УЦОЯО особами, які не мали змоги зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року в основний період реєстрації (для участі в додаткових сесіях).
Чи обов’язково складати НМТ для тих, хто вступатиме на бакалаврат у 2022 році?
Національний мультипредметний тест потрібно скласти для вступу для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти на всі спеціальності (бюджетні місця), на кон’юнктурні та медичні спеціальності (зокрема, контракт).
Чи будуть дійсні сертифікати минулих років?
Замість результатів НМТ можна буде використовувати результати ЗНО 2019ー2021 років. Власники сертифікатів 2019-2021 років, які складатимуть НМТ, за бажанням можуть зарахувати результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 року з української мови та літератури/української мови, математики чи та/або історії України замість відповідних предметів національного мультипредметного тесту, якщо різниця балів національного мультипредметного тесту та зовнішнього незалежного оцінювання з відповідного предмету не перевищує 15 балів.
Чи скасовано ЗНО?
Через війну класичне ЗНО скасовано, але для вступу на бакалаврський ступінь (перший курс університету) потрібно складати певний тест.
Який саме буде тест для вступу на бакалаврат?
Для вступу на бакалаврський ступінь потрібно буде складати національний мультипредметний тест. НМТ міститеме завдання з української мови, математики, історії України.
Як зареєструватися для проходження вступних іспитів на бакалаврат?
Для цього достатньо просто зареєструватися на ЗНО. Якщо Ви уже зареєстровані, нічого додаткового робити непотрібно.
Де ви дізнаватиметеся про найважливіші новини вступної кампанії?
На сайті Міністерства освіти і науки України.
Де ви дізнаватиметеся про найважливіші новини щодо вступного іспиту?
На Інформаційній сторінці учасника ЗНО на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Як зробити дублікат сертифіката?
Детальніше за посиланням “Дублікат та повторний сертифікати”
Як змінити дату народження?
Надіслати на електронну адресу центру заяву про зміну персональних даних з… на … та копію документу, на підставі якого здійснювалась реєстрація

електронна пошта для запитань: zp@kv.testportal.gov.ua