Реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті завершується 3 травня. Тож радимо потенційним учасникам не зволікати. Нагадаємо: щоб зареєструватися, вступнику / вступниці потрібно за допомогою спеціального сервісу на нашому вебсайті створити персональний кабінет і виконати в ньому такі дії:
- вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку та населений пункт в Україні або за кордоном, де він / вона планує проходити НМТ;
- завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
- надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру.
Звертаємо особливу увагу на таке: якщо вступник /вступниця не натисне на кнопку “Надіслати на обробку”, регіональний центр не зможе опрацювати інформацію, тож його / її не буде зареєстровано для участі в НМТ.
Також зауважимо, що в разі ненадання копій документів або надання копій, що не відповідають вимогам, йому / їй буде повідомлено про потребу виправити недоліки і зазначено їх перелік. Усунути помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно буде якнайшвидше, але не пізніше ніж 7 травня.
Звертаємо особливу увагу на таке: якщо вступник / вступниця не усуне недоліків, на які за результатами оброблення вказав регіональний центр, йому / їй буде відмовлено в реєстрації для участі в НМТ.
Тож після надсилання документів на обробку рекомендуємо заглядати до персонального кабінету, щоб не пропустити важливого повідомлення.
Так само до 7 травня в персональному кабінеті вступник / вступниця матиме змогу змінити навчальний предмет додаткового блоку, з якого він / вона бажає пройти тестування, чи населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ, чи вказати на потребу в проходженні НМТ під час додаткової сесії.
Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації».
Цьогоріч для вступу на переважну більшість магістерських програм потрібні результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
- 30 завдань з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська на вибір вступника);
- 33 завдання з тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК).
Завдання ТЗНК буде укладено відповідно до Програми тесту загальної навчальної компетентності, з іноземних мов – до Програми єдиного вступного іспиту з іноземних мов.
Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти розробили демонстраційні варіанти тесту. Завдяки фахівцям Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти майбутні магістри можуть потренуватися виконувати завдання ЄВІ у спеціальному онлайн-середовищі. Зважте на те, що блок завдань із тесту загальної навчальної компетентності однаковий для усіх потенційних магістрів, а от завдання з іноземної мови – за вибором: Докладніше