Модель вступної кампанії уже визначена: вступники на перший курс закладів вищої освіти проходитимуть національний мультипредметний тест (НМТ). Іспит не буде складнішим за традиційне тестування на ЗНО. Щоб переконатися в цьому, навчитися розподіляти час на виконання завдань із різних предметів, визначити теми, над якими варто ретельніше попрацювати, абітурієнтам потрібно буде виконати завдання демонстраційних варіантів НМТ.
(більше…)
13 лютого завершується термін надсилання реєстраційних документів до регіональних центрів.
Наразі регіональними центрами вже підготовлено 1103 реєстраційні повідомлення про успішну реєстрацію для участі в сертифікації вчителів початкових класів.
Тож ті, хто створили реєстраційну картку-заяву, мають пам’ятати про те, що успішну реєстрацію та подальшу участь у сертифікації може забезпечити вчасне надсилання документів до відповідного регіонального центру. Дату подання реєстраційних документів визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті. Усі документи мають бути надіслані не пізніше 13 лютого.
За допомогою спеціального сервісу можна перевірити, на якому етапі опрацювання реєстраційні документи. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки-заяви до сервісу.
Повідомлення про результати реєстрації регіональний центр надсилатиме рекомендованим поштовим відправленням на зазначену в реєстраційній картці-заяві адресу, а зареєстрованим учасникам — логін та PIN-код доступу до кабінету учасника сертифікації на сайті УЦОЯО.
Зауважимо, що реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації було припинено достроково, оскільки вже вичерпано загальнодержавну квоту.
Чи під силу звичайному підручнику втримати увагу учня/учениці від першої сторінки до останньої, бути дотепно ілюстрованим і водночас навчати математики?
Так – якщо мова про доробок естонських колег «Вечірній підручник із математики».
Потрапивши до рук учня/учениці, він одразу зацікавить оригінальними прикладами з життя та сучасним викладом складних тем. Так, завдяки йому учитель більше не буде перейматися, як подати матеріал, до прикладу, про тригонометричні функції, щоб було цікаво й зрозуміло, а теорія ймовірності для його учнів/учениць ніколи більше не буде чимось неймовірним. (більше…)