З 30 січня вчителі початкових класів, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи, мають стаж педагогічної роботи не менше двох років, зможуть зареєструватися для участі в сертифікації.
Реєстрація триватиме до 13 лютого 2023 року включно й проходитиме у два етапи:
- основний (30 січня–05 лютого) – у межах граничної кількості для кожного регіону;
- додатковий (06–13 лютого) – у межах загальної граничної кількості.
Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2023 році буде припинено достроково у разі, якщо 1500 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.
Охочі зареєструватися для проходження сертифікації педагогічних працівників мають заповнити реєстраційну картку-заяву, бланк якої формується з використанням спеціального сервісу, розміщеного на сайті УЦОЯО в рубриці «Сертифікація педагогічних працівників», і надіслати комплект реєстраційних документів на адресу, вказану в реєстраційному повідомленні.
Комплект реєстраційних документів складається з: (більше…)
Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) оприлюднила україномовні анкети для учнів/студентів, для закладів освіти, які брали участь у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018.
ОЕСР не підтримує використання інструментів дослідження із метою, що різниться від мети PISA, проте ці матеріали дозволять зрозуміти, як формулювати запитання.
Нагадаємо, що у 2018 році Україна вперше стала учасницею дослідження PISA, у якому беруть участь понад 80 країн та економік світу. Основні результати, отримані під час цього дослідження, що стосуються України, у 2019 році було репрезентовано в Національному звіті, з яким можна ознайомитися за покликанням.
Аналітики Українського центру оцінювання якості освіти продовжують працювати над глибинним аналізом даних PISA-2018, щомісяця на вебсайті PISA Ukraine у рубриці «Корисні матеріали» публікують результати аналізу окремих тем, досліджуваних у рамках PISA-2018.