Архів за Серпень 24th, 2022

МКТ/МТНК: ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ

ogoloshennya-magistry-1 (1)

Протягом 7–10 вересня буде проведено додаткову сесію магістерського комплексного тесту (МКТ) та  магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).

Участь у додатковій сесії  можуть узяти вступники, яких було зареєстровано для проходження МКТ/МТНК, але які з поважних причин не змогли:

  • взяти участі в основній сесії вступного випробування;
  • завершити виконання тесту під час основної сесії вступного випробування (через різке погіршення стану здоров’я вступника або дострокове припинення виконання тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі внаслідок виникнення нестандартних ситуацій ).

Вступники, які не змогли взяти участі в основній сесії МКТ/МТНК для участі в додатковій сесії мають із 22 до 26 серпня включно подати заяву щодо участі в додатковій сесії до того регіонального центру оцінювання якості освіти, у підпорядкуванні якого перебуває  заклад, де планує навчатися вступник. Зверніть увагу на те, що в заяві обов’язково потрібно вказати місто, у якому вступних хотів би пройти випробуванняЗауважимо, що не в усіх містах, де можна пройти основну сесію магістерських випробувань, буде проведено додаткову сесію, тож вступники мають уважно поставитися до вибору населеного пункту для проходження тестування. 

Вступники, які не завершили виконання тесту під час основної сесії МКТ/МТНК, для участі в додатковій сесії  мають протягом трьох календарних днів з дня проведення основної сесії вступного випробування подати заяву до відповідного регіонального центру. Регіональні центри розглядають подані заяви протягом 24–31 серпня.

На інформаційних сторінках учасників, яким надано можливість увзяти участь у додатковій сесії МКТ/МТНК, «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури»  до 3 вересня буде розміщено запрошення для участі в додатковій сесії.

У разі відмови в реєстрації на додаткову сесію,  регіональний центр надішле лист про відмову на адресу, зазначену в заяві.

«ОСВІТОРІЯ» ЗА ПІДТРИМКИ МОН ТА ЮНІСЕФ РОЗПОЧАЛА НАВЧАННЯ З ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМИ НУШ У СЕРЕДНІЙ ОСВІТІ

photo_5201662015360320343_y-1

Громадська спілка «Освіторія» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) запустила безкоштовне навчання з впровадження реформи НУШ для підвищення кваліфікації вчителів середньої школи.

Курс «НУШ: базова середня освіта» створено спільно з 25-ма провідними освітянами та експертами, щоб надати вчителям середньої школи необхідні знання та навички викладання відповідно до реформи НУШ.

Протягом курсу вчителі навчаться впроваджувати НУШ у базову середню освіту на прикладі 5-6 класів, зокрема:

  • розглянуть типові освітні програми та базові навчальні плани;
  • дізнаються про вікові особливості когнітивних функцій мозку, здібностей та пізнавальних функцій дітей;
  • опанують сучасні методи викладання предметів та оцінювання учнів відповідно до НУШ.

Після завершення навчання учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин. Навчання проходить в онлайн-університеті «Освіторії». Дізнатись більше, а також долучитись до курсу можна за посиланням.