Архів за Грудень, 2021

Щирі вітання з прийдешніми святами!!!

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з наступаючим

ЛЕГКО І ДОСТУПНО ПРО ЗНО

1-4

Як не розгубитися у вирі інформації? На що варто зважати, готуючись до ЗНО? Які предмети ЗНО/ДПА вибрати?  Чому реєстрація – це не квест, а простий алгоритм?

Команда Українського центру оцінювання якості освіти проаналізувала всі запити та найпоширеніші запитання, отримані протягом кількох років. І прийняла рішення — розробити та систематизувати для учасників зовнішнього незалежного оцінювання «Путівник учасника ЗНО-2022».

Це справжній довідник, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час, після тестування. Адже ми зібрали в ньому всю потрібну інформацію. Вона для зручності так і згрупована – за форматом «запитання ‒ відповіді».

Для того щоб полегшити пошуки потрібної сторінки на сайті УЦОЯО, достатньо просто перейти за гіпертекстом або зісканувати QR-код, що є в суперпутівнику. Він зорієнтує вас у часі та інформаційному просторі. А от відчути атмосферу тестування допоможе пробне ЗНО, реєстрація на яке розпочнеться  5 січня 2022 року.

Щоб іспит був вдалим, важливо не хвилюватися, тому на всіх етапах підтримка батьків украй потрібна. Як знизити рівень стресу і допомогти сформувати спокійне ставлення до процедури тестування? Експерти центру подбали і про це ‒ підготували поради для батьків.

Український і регіональні центри оцінювання якості освіти зроблять усе, щоб ваші випускні оцінки були об’єктивними, а вступ — справедливим.

ЗНО-2022: ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ТА УСПІШНО ПРОЙТИ ТЕСТИ

OGOLOSHENNYA_ZNO_2CH-2

Хочете дізнатися відповіді на запитання, що хвилюють майбутніх медиків, інженерів, айтішників, транспортників, будівельників-зодчих, які планують успішно пройти тестування з природничих предметів?

Долучайтеся 21 грудня о 15:00 до розмови з експерткою Українського центру оцінювання якості освіти Ларисою Кремінською на нашому YouTube-каналі. Говоритимемо про те, на що варто зважати, готуючись до тестування з фізики. Цей ефір розпочне низку відеоматеріалів від Українського центру оцінювання якості освіти щодо особливостей ЗНО-2022.

Три наступні наші зустрічі наживо будуть присвячені географії, біології та хімії. Фахівчині відділу змісту природничо-математичних навчальних предметів зупиняться на окремих компетентнісних завданнях тестів із цих дисциплін і розкриють секрети виконання різних завдань.

Vebinary-1

До 10:00 20 грудня 2021 року всі охочі можуть поставити запитання за посиланням.

ПОРАДИ БАТЬКАМ

З 1 лютого стартуватиме реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року. Та випускники розпочали активну підготовку до важливих випробувань у їхньому житті – випускних і вступних іспитів – ще у вересні, а то й раніше.

Дівчата та хлопці, визначаючись із планами на майбутнє і готуючись до ЗНО, сподіваються на підтримку батьків. Причиною хвилювання можуть бути сумніви в знаннях та здібностях, стрес через незнайому ситуацію або відповідальність перед батьками і школою / ліцеєм / коледжем / технікумом. Тому дуже важливо усвідомити, що іспит – це не випробування, а можливість виявити себе і набути досвіду.

Тож у пригоді стануть слушні поради психологів. Зокрема, Світлана Ройз пропонує малювати ментальні карти, що допоможуть систематизувати інформацію, а під час іспиту – застосовувати стабілізаційні практики.

Психологи також радять батькам не акцентувати уваги на кількості балів, яку дитина отримає на ЗНО, пояснити їй, що кількість балів – не показник знань та успішності, відтак сформувати спокійне ставлення до процедури тестування.

Український центр оцінювання якості освіти пропонує батькам рекомендації, що допоможуть їхнім дітям упевненіше почуватися під час ДПА та ЗНО.

Докладніше