Архів за Лютий, 2021

ЯК УЧАСНИКАМ СЕРТИФІКАЦІЇ ДІЗНАТИСЯ АДРЕСУ ПУНКТУ ТЕСТУВАННЯ

sertyfikatsiya-6

Сьогодні в «Кабінеті учасника сертифікації» розміщено листи-виклики, у яких зазначено адреси пунктів проведення незалежного тестування. Радимо учасникам сертифікації завчасно роздрукувати лист-виклик: цей документ обов’язковий для допуску до пункту тестування.

Цьогоріч успішно пройшли реєстрацію для участі в сертифікації 1755 учителів початкових класів.

27 лютого 2021 року відбудеться перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи.

Початок іспиту – об 11:00. Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Для входу до пункту тестування учасник сертифікації повинен пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та лист-виклик.

Нагадуємо, що зміст тесту визначений Програмою незалежного тестування. Орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів/підрозділів Програми і схема нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти. Тест укладено українською мовою. Він містить 100 завдань, на виконання яких відведено 180 хвилин.

На YouTube каналі Українського центру учасники сертифікації мають можливість ознайомитися із завданнями незалежного тестування попередніх років і коментарями до них.

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ, ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

ogoloshennya-ZNO-8

Під час реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні учні / студенти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в підпорядкованих вам закладах освіти, мають позначати рівень вивчення математики, іноземних мов — профільний рівень чи рівень стандарту.

На жаль, Український центр оцінювання якості освіти не володіє інформацією, на якому рівні здобувачі повної загальної середньої освіти з підпорядкованого вам закладу вивчали названі вище предмети, тому за тим рівнем (профільним чи стандартом), який вибере кожен учасник / кожна учасниця під час реєстрації, буде встановлено результати державної підсумкової атестації. (більше…)

До уваги майбутніх здобувачів ступеня магістра!

Реєстрація для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) триватиме з 11.05 по 03.06.2021 року.

PISA-2022: ПІЛОТНИЙ ЕТАП

Znimok-ekrana-2021-02-04-o-08.43.41-850x400

З 5 квітня до 16  травня 2021 року в закладах освіти України буде проведено пілотний етап міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022. Більше 3 000 учнів і студентів з 66 закладів освіти, які увійшли до минулорічної вибірки,  проходитимуть комп’ютерне тестування з читання, математики й природничих наук, а також візьмуть участь в анкетуванні.

Пілотний етап дослідження – це підготовка до основного. Його мета – перевірити, як працюють інструменти дослідження в Україні, апробувати процедури адміністрування, технологічні схеми підготовки й проведення дослідження в закладах освіти. Такий підхід уможливлює якісне проведення основного дослідження, і, як наслідок, отримання валідних результатів.

Нагадаємо, що раніше основний етап Міжнародного дослідження якості освіти PISA, який було заплановано на 2021 рік, через пандемію COVID-19 перенесено на 2022 рік.

Йому мав передувати пілотний етап у 2020 році. Однак через карантинні обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19, переважна більшість країн-учасниць дослідження PISA, з-поміж яких і Україна, не змогли провести пілотний етап дослідження.

Зважаючи на ситуацію, Організація економічного співробітництва і розвитку, яка відповідає за проведення дослідження PISA, ухвалила рішення продовжити поточний цикл дослідження та змістити всі наступні цикли PISA на один рік.

МОНІТОРИНГОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ: ВІДОМІ ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ДРУГОГО ЦИКЛУ

4

Тестування й анкетування учасників моніторингового дослідження якості початкової освіти буде проведено з 29 березня до 21 травня 2021 року. Це буде другий цикл із запланованих чотирьох.

Нагадаємо, що з огляду на всеукраїнський карантин Міністерство освіти і науки України в травні 2020 року ухвалило рішення про зміну термінів проведення основного етапу ІІ циклу моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи», однак перелік закладів,  які увійшли до минулорічної вибірки, залишився незмінним.

Відтак понад 9 тисяч четвертокласників у 365 закладах освіти виконуватимуть тестові завдання з читання й математики, відповідатимуть на запитання анкети. Результати дослідження дозволять визначити стан сформованості читацької та математичної компетентностей і зафіксувати рівень навчальних досягнень випускників початкової школи.

Основна аналітична, статистична, психометрична інформація за підсумками моніторингового дослідження 2018 року репрезентована у Звіті про результати першого циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти», а також у низці інформаційних матеріалів.